Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Amelia Mezzon

Go down 
SzerzőÜzenet
Blair Miscreant

Blair Miscreant


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.
Tartózkodási hely : Trinity College

Amelia Mezzon Empty
TémanyitásTárgy: Amelia Mezzon   Amelia Mezzon EmptySzer. Jan. 06, 2010 8:10 pm

Amelia Mezzon írta:
Név: Amelia Mezzon
Becenevév: Miya
Születési idő/hely: 1989.07.22
Nem:
Kor: 17
Szexuális beállitottság: Heteroszexuális
Család: Apa: Viktor Mezzon - mérnök
Anya: Cassandra Mezzon - nics fogalalkozása
Testvére(k): nincsen
Vagyon: 3
Szak: művészet

Előtörténet: Nos, én is születtem valahol, valamikor, valakitől. Igazán kíváncsi vagy? Valóban? Rendben, gyere közelebb csücs le. Nem igazán lesz szórakoztató a történetem, hisz se elfek, sem kis tündérek nincsenek benne. Ne számíts Gyűrűk Ura sztorira.
Akkor hát, 1989. megszülettem, hurrá, egyke vagyok, újabb hurrá (nem kell a csokin osztozkodni). Victor és Cassandra Mezzon egyetlen gyermekeként jöttem a világra, New York egyik kórházában. Kisgyermekként én voltam apuciék édes pici lánya, az a kislány akit a nagynénik babusgatnak. Ugorjunk egyet. Óvoda. Persze persze, életre szóló barátságok és szerelmek
szövődtek...tovább. Iskola, az az intézmény ahová a szülők a gyerekeket viszik, hogy otthon ne legyenek láb alatt. Minden a megszokott kerékvágásban ment, apa dolgozott anya otthon volt én iskolába jártam és gyakran hangoztattam, hogy mennyire gyűlölöm a sulit. Meseszerű életünk első bukkanója egy napsütéses szeptemberi nap. Képzeld csak el, ahogyan hazafele tartassz az
iskolából, a legnagyobb gondod a matek házi feladat és mikor befordulsz az utcán a házatok lángokban áll... Nos én ezt átéltem. Kővé dermedve álltam az út közebén, s néztem ahogy a lángok lassan fölemésztik a házunk. Emberek ronagáltak körbe körbe, mind segíteni próbáltak, de végül a Mezzon otthonból nem maradt más csak hamu. Anya kétségbe volt esve, apa próbálta kézbentartani a
dolgokat, én mint gyerek csak néztem a gyors eseményeket. Új ház, új környék új barátok. A szüleim kezdtek visszarázódni, én pedig kezdtem megbarátkozni a teljesen új környezettel.
Május 24. Nyárváró ünnepség, mindenki izgatottan készül. Díszek, sütik zene. Az egész város a parkban van, megy az ünneplés. Tűzoltó sziréna töri meg az ünnepi hangulatot. Kitalálod melyik házhoz mentek? Május 24. napján újból otthontalanok lettünk. Cassandra depressziós lett, sokáig szedett kedélyjavító gyógyszereket, apa a munkába temetkezett. Én is kezdtem megijedni, nem értettem, és őszintén
féltem megtudni, hogy mi a fene folyik itt. Újabb költözködés, s mindhármunkat kezdte megviselni a folytonos hurcolkodás. A történet ismerős. A kezdeti szépség után egy téli estén a harmadik házunk is a tűz maradalékává lett. Nem emlékszem mindenre teljesen, csupán az rémlik, hogy édesapám éjjel kiabálva költött fel, majd kivitt a házból. Harmadszor néztük végig ahogy a tűz elpusztítja az otthonunk.
Anyám újból depresszióba esett, s azóta nem is sikerült teljesen helyre jönnie, apa éjjt nappalá téve dolgozik. Néha úgy érezem én magam vagyok a vidámság ebben a családban. Ez a negyedik házunk, s remélem végre itt maradunk, és nem kell újra elköltöznünk.
A tűz okára egyik esetben sem derült fény, talán nem is fog, vagy épp nincs rá magyarázat...
A lényeg az, hogy itt érzem sikerül beilleszkednem, ugyhogy innen még a tűz sem fog elriasztani.

Szem szín: Gesztenye barna, macskára emlékeztető szemek.
Haj szín: Hosszú, sötét barna haj.
Kinézet:
Magasság: 164 cm
Súly: 51,3 kg
Ruhaviselet: Kedvenc összeállításom a farmer és egy könnyű, meleg pulóver.

Tehetség: Rajzban és festészetben én verhetetlen vagyok.
Jellem: Szögezzük le az elején, hogy elég összetett jellem vagyok. Könnyen felkapom a vizet, és ugyan olyan gyorsan le is higgadok. Jó a humorom, sokat nevetek nagyon könnyen kötök új barátságkat. Túl sok volt a jóból mi? Nos akkor lássuk a rosszabbik énem.
Nagy úr a lustaság, mert én az vagyok, lusta. Csak azt csinálom amihez kedvem is van, ha egy dologra kényszerítenek, akkor az a teendő felkerül a "el nem intézendő dolgok" listájára. Mondhatni egy kicsit szórakozott és néha napján szétszórt is vagyok, de sokak szerint
ez édes, aranyos. Ha kell segítek másoknak, de ez nem azt jelenti, hogy hagyom magam kihasználni. A többség szerint az emberekkel kedves vagyok, és megértő sokszor pedig túl őszinte. Talán a legrosszab tulajdonságom az, hogy gyakran nem tudok nemet mondani, és ezért könnyen befolyásnak az emberek, néha rossz irányba.
Titok: -
Vissza az elejére Go down
 
Amelia Mezzon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Josephine Faith, Blair Miscreant, Amelia Mezzon és Katja Cooker szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Karakterek :: Művészeti szak-
Ugrás: