Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kilátó a kastély mögött

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Blair Miscreant

Blair Miscreant


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.
Tartózkodási hely : Trinity College

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptyKedd Jan. 05, 2010 7:26 pm

Kilátó
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 2:28 pm

*Addig sétálgattam céltalanul már megint a Kilátóhoz érkeztem. Rájöttem hogyha csak úgy elindulok mindig itt lyukadok ki. Hát most már nem fordulok vissza ahhoz lusta vagyok. Vigyorogva bámulom a felhőket és próbálok nem gondolkodni. Egy kis szél összeborzolja a hajam de most ez sem tud érdekelni, úgysincs itt senki aki lássa hogy nézek ki akkor meg végül is minek görcsöljek rajta. Aztán eszembe jutnak Adelheide, a nővérem hazugságai és akaratlanul is elfintorodom. Megrázom a fejem majd próbálok a felhőkre összpontosítani.*
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 2:39 pm

* Kellett már egy kis kikapcsolódás. Nem mintha a balettozás nem lenne az, de most kicsit másra vágyom. Friss levegőre, sétára, arra, hogy egy kicsit tudjak gondolkozni. Elmentem átöltözni, mert melegítőben mégis csak ciki lenne, kimenni, sétálni, hiszen odakint bárkivel összefuthat az ember. Felvettem egy fehér nyakban kötős ruhát és a tornacipőmet, a hajamat, pedig felcsatoltam és indultam is. 10 - 15 perc céltalan kószálás után a kilátónál lyukadtam, ki mint mostanában egyre gyakrabban. Észrevettem, hogy nem vagyok egyedül. Barátságosan mosolyogva közelebb léptem *
- Bonjour. Szép napunk van igaz? - *kérdezem mosolyogva*
- Ha zavarlak valamiben csak szólj és már itt sem vagyok - *teszem hozzá hiszen nem akarok alkalmatlankodni*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 2:49 pm

* Lépteket hallottam a hátam mögött és egy lányhangot. Hátrapillantottam és mosolyogva viszonoztam a köszönést.- Szia! Egyáltalán nem zavarsz!*Sőt ellenkezőleg örülök hogy nem vagyok egyedül a gondolataimmal.* - Francia vagy?* Kérdezem érdeklődve mivel félig én is az vagyok, bár igen gyér a francia tudásom.Ekkor jut eszembe hogy a szörnyű borzas hajammal elég ostobán nézhetek ki, ezért hátrasimítottam. - Oh, udvariatlan vagyok! A nevem Mirabella Brightmore de általában csak Bellának szólítanak!*Mutatkozom be, kész szerencse hogy eszembe jutott különben még azt hinné hogy bunkó vagyok. Pedig azt a részemet csak néha mutatom meg a világnak.*
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 3:09 pm

Szia! Egyáltalán nem zavarsz! - *Mondja a lány mire megkönnyebbülten sóhajtok egy kicsit és nekidőlök a kilátó korlátjának, ezáltal szembe kerülök vele*
- Francia vagy? - * Kérdezi, miközben némiképp megigazgatja borzas haját*
- Le plus, francia vagyok - *mondom mosolyogva. Rossz szokásom, hogy a francia és az angol sokszor keveredik még a beszédemben, na de attól még a lényeg érthető. Remélem*
- Oh, udvariatlan vagyok! A nevem Mirabella Brightmore de általában csak Bellának szólítanak! - *Mutatkozik be, mire megnyugtatóan biccentek egy barátságos mosollyal. *
- Nem vagy udvariatlan nyugalom. Örülök, hogy megismerhettelek Bella. Én Juliette Delacour vagyok - *mondom, és csak most esik le, hogy a nevét ma már olvastam a szobaajtónkra ki függesztett papíron. *
- Comment stupide je suis comment - *csapok a homlokomra*
- Ma már olvastam a neved a szobatársaim listáján. Egyenlőre még csak ketten vagyunk, de talán még jön valaki




Ford. megj.:Comment stupide je suis comment jelentése.: Hogy én milyen ostoba vagyok
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 3:19 pm

* Nagyot sóhajtok mikor kiderül hogy Juliette a szobatársam lesz, hiszen reméltem hogy nem valami szörnyű alakkal hoz össze a sors, esetleg valami pszichopata tömeggyilkossal amilyen az én szerencsém. De úgy néz ki most az egyszer megúszom.
-Örülök hogy már tudom hogy te leszel a szobatársam!Én elfelejtettem megnézni a szobatársaim listáját .
*Mondom vigyorogva.Különben anyai ágról én is francia vagyok! De nem beszélem valami jól a nyelvet!
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 3:35 pm

- Örülök, hogy már tudom, hogy te leszel a szobatársam! Én elfelejtettem megnézni a szobatársaim listáját, sőt az is lehet, hogy el is hagytam. -*Mondja vigyorogva. *
- Oh az enyémet én is …öhm…Je l'ai perdu…hogy is mondtad? Oh igen..elhagytam…szerencse, hogy van egy példány az ajtónkon is. - *átkozott angol nyelv a szavakkal néha még mindig gondban vagyok*
- Különben anyai ágról én is francia vagyok! De nem beszélem valami jól a nyelvet! - *jegyzi, meg amin megint csak mosolyogni tudok. Alapjáraton is folyton mosolygok. Ilyen a természetem*
- Nekem vannak angol rokonaim is, de néha még mindig gondban vagyok ezzel a nyelvvel. Remélem azért a lényeg érthető - *mondom kicsit zavartan *

Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 3:53 pm

* Elmosolyodom láthatóan keveri a franciát bele az angolba de annyira sikerült megtanulnom franciául hogy a szavak nagy részét kikövetkeztessem. -Nyugodj meg én speciel mindent értek és ha mások is figyelnek ők is megfogják!* Jelentem ki hiszen ha nem tudnék franciául akkor is kitudnám ügyeskedni hogy mit akar mondani. Legalábbis a legtöbb esetben.*
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 4:04 pm

- Nyugodj meg én speciel mindent értek, és ha mások is, figyelnek ők is, megfogják! -* Jelenti ki mire teljesen, megnyugszom. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy egy ilyen jófej szobatársat fogtam ki magamnak. *
- Na és mond csak mik az…öhm….a hobbijaid? - *érdeklődöm, hiszen nem árt ha egy kicsit megismerem azt akivel évekig egy szobába leszek beosztva. Megvárom a válaszát majd új kérdés, jön*
- Hogyhogy ebbe az iskolába jöttél?
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 4:19 pm

*Elmosolyodom a kérdések hallatán.*- Szeretek balettozni és verseket írni!*Mondom aztán áttérek a második kérdés megválaszolására.* Eredetileg nem bentlakásos iskolába jöttem volna de...* Fogalmam sem volt hogy mondjam-e el neki a dolgaimat vagy sem. Végül úgy döntöttem beszámolok mindenről, végül is nem árt ha tud rólam egyet és mást. Az anyám 15 éves koromban eltűnt. És ettől én eléggé kiborultam. Aztán a nővérem- a neve Adelheide- olyan dolgokat mondott rólam az apámnak hogy rendszeresen vágom az ereimet és hasonlók hogy apa, azonnal úgy döntött hogy ebbe az iskolába kell járnom!*Most már egy kicsit mosolyogtam is.*-Szerintem jól döntött.
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 4:46 pm

* Döbbenten hallgatom, amit a lány mesél, hiszen ez azért nem egy mindennapi történet. Ő is a családja miatt jött ide, igaz kicsit más okból, mint én*
- Merci, hogy ezt elmesélted nekem Bella. Hálás vagyok a bizalmadért. - *mondom, hiszen nem gondolom, hogy ezt minden jöttment alaknak elmeséli. *
- Cserébe én is mesélek neked. Én azért kerültem ebbe az iskolába, mert a húgom Blondelle aki, amúgy az ikertestvérem kamaszkori viselkedés zavaron esett át. Azt mondta, nagyon zavarja, hogy ugyan olyanok vagyunk és nagyon eltávolodott tőlem. Szabadságot akartam neki adni, így ide jöttem - *mondom sóhajtva *
- Ainsi la vie... - *mondom halkan, majd újra elmosolyodom*
- Na de hagyjunk. Visszatérve én is imádok balettozni, azért jelentkeztem zene szakra mert ott a zongora mellett tudom folytatni a gyakorlást is… - *mondom *
- Amúgy te melyik szakra jelentkeztél?



Ford megj.: Ainsi la vie... - Ilyen az élet
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 4:52 pm

* Figyelmesen hallgatom végig amit hiszen nagyon is érdekel. Bár az én családi életem nem mesébe illő az övé sem épp egy Grimm mese. Mindig is azt hittem hogy az ikertestvérek nagyon közel állnak egymáshoz legalább is általában. És különösen örülök hogy összeakadtam még egy balettossal. Művészet szakra jelentkeztem, bár apám nem igazán támogatta.*Mondom mosolyogva hisz még emlékszem mennyit civakodtam vele ezek miatt. Egy kicsit el is szomorodom hogy ő a hazudós és ármánykodó Adelheide-nek hitt de ez már nem számít. Jobb lesz ha a jelenre koncentrálok.*
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 5:02 pm

Művészet szakra jelentkeztem, bár apám nem igazán támogatta.- *Mondja mosolyogva, de észreveszem, hogy egy kicsit el is szomorodott. Nem csodálom, hiszen nagyon fájó dolog, hogy ha az embert a saját testvére árulja el. Bár ezt nem mondtam még soha senkinek, de úgy érzem azzal, hogy a húgom így eltávolodott tőlem és haragudott rám elárult engem. Ez volt a döntő érv amellett, hogy ebbe az iskolába kell jönnöm*
- Az én szüleim sem igazán örültek a döntésemnek, de végül csak belementek, hiszen más választásuk úgy sem volt. Mindenképpen tovább akartam folytatni a balettozást, hiszen ez az én le sens de ma vie - *mondom álmodozva*


le sens de ma vie – életem értelme
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 7:17 pm

* Még mindig vigyorgok mivel úgy néz ki hogy Juliette-el sok mindenben hasonlítunk ami határozottan pozitív mert a szobatársam. - Nos igen a balett engem megnyugtat.*Jelentem ki és bár élénken emlékeztem rá hogy apám tütüs ugrabugrának nevezte, azért valahol mélyen ő is büszke volt rám. Számomra a balett mellet az írás lett a... hogy is mondtad? *Keresem a szavakat de végül eszembe jutnak. Le sens de ma vie , igaz?*Kérdezem hiszen nem vagyok teljesen biztos benne hogy helyesen mondtam.*
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 7:28 pm

Számomra a balett mellet az írás lett a... hogy is mondtad? – *Keresi a szavakat de, végül eszébe jutnak. *
- Le sens de ma vie , igaz? - *Kérdez vissza mire mosolyogva, bólintok*
- Igen jól mondtad. Amúgy miket szoktál írni? - *érdeklődtem kíváncsian miközben felpattantam a korlátra és keresztbe vetettem az egyik lábamat a másikon. Azért ügyeltem, hogy ne essek le, de mivel nincs tériszonyom így nem igazán zavar a dolog*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 7:34 pm

- Verseket, történeteket!, leginkább dalokat és dalszövegeket!*Válaszolom Juliette-nek aki eközben felül a korlátra, én szintén felugrok rá és szerencsésen rajta is maradok. Kicsit próbaképp himbálódzom hogy lássam nem mozog-e de a korlát szilárdan áll.-Igazából írtam már egy vagon dalt és dalszöveget de nem hallotta őket senki mert nem bírok sok ember előtt énekelni!* Vallom be hiszen valóban utálom ha háromnál több ember bámul.*
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 7:46 pm

- Verseket, történeteket!, leginkább dalokat és dalszövegeket! - * Válaszolja, miközben szintén felugrik a korlátra kicsit próbaképp, himbálódzik, hogy lássa nem, mozog-e de a korlát szilárdan áll. Azért ez megnyugtató, mert nem lenne jó innen leesni. *
- Verseket írni én is szoktam. Majd egyszer megmutathatnád az írásaidat kíváncsivá, tettél - *mondom mosolyogva*
- Igazából írtam már egy vagon dalt és dalszöveget de nem hallotta őket senki, mert nem bírok sok ember előtt énekelni! - mondja*
- Ez egy…öhm…phobie…hogy is van angolul..öhm..fóbia? - *kérdezem, miközben szétnézek egy kicsit és gyönyörködöm a tájban*
- Az ilyeneket úgy tudom le lehet győzni.
Vissza az elejére Go down
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptySzomb. Jan. 09, 2010 7:48 pm

Kicsit elindulok sétálni. Hátha megtetszik ez a suli.. A hátha erősen kihangsúlyozva hangzik a fejembe, mint valami visszhang. Elérkezek egy helyhez, amiről nem tudok semmit. Valójában azt sem tudom, merről jöttem. Ha létezik pechesebb nap, mint ez, én nem akarom megtudni, megérezni milyen is az valójában. Odasétálok egy korláthoz,és bámulom a tájat. Most eszmélek rá, hogy nem vagyok egyedül. Ez kínos lenne, ha nem lettem volna hajrálány, és lehettem volna csapatkapitány. Hát igen, nem tudom magamat túltenni ezen
- Ohh, excusez-moi, belefeledkeztem a saját gondolatomba- mondom,s csak most veszem észre, franciául beszélek, amit nem tudtam soha se megjegyezni
- Katja Brigette Cooker vagyok!
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött EmptyHétf. Feb. 01, 2010 4:10 pm

Egy lány érkezik aki szintén franciául beszél, mosolyogva köszönök neki. -Szia! Mirabella Brightmore vagyok! Hibálózni kezdek a korláton, majd hirtelen leugrom róla, várom hogy Juliette is bemutatkozzon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kilátó a kastély mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó a kastély mögött   Kilátó a kastély mögött Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kilátó a kastély mögött
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Park a kastély háta mögött
» Medence a kastély nyugati oldalán

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Trinity College :: Udvar-
Ugrás: