Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Katja Cooker

Go down 
SzerzőÜzenet
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Katja Cooker Empty
TémanyitásTárgy: Katja Cooker   Katja Cooker EmptyPént. Jan. 08, 2010 7:27 pm

Idézet :
Név: - Katja Brigette Cooker
Becenevév: - Cat,Kat,Katja,Bridg,Bee,Bridget
Születési idő/hely: - 1989 február 28
Nem: - nő
Kor: - 17 év
Szexuális beállitottság: - Heteroszexuális
Család: Apja:Alexander Cooker
Anyja:Camille Cooker
Vagyon: 5
Szak: - zene

Előtörténet: Én is február 28-án születtem, mint a családom többi tagja. Mikor kicsi voltam, anyám sokszor hallgatott zenéket, rádiót, és sokszor festett is, mit nekem is megtanított 2 éves koromban. Ennek köszönhetem tehetségemet, és érdeklődésemet.3 éves koromban kaptam egy kis rottweilert, akinek hiba volt a szervezetében, és ezért nem nőhetett meg nagyobbra, mint fél méter. Nagyon sok időt töltöttem vele, ezért engem szeretett akkor a legjobban. Az óvodában mástól eltérően én szerettem a komyolyzenét, nem néztem rajzfilmeket, nem barbiztam. Sok olyan filmet néztünk akkoriban, mik pom-pom lányokról szólnak, és nagyon tetszettek. Csodáltam kitartásukat, mozgásukat, szépségüket. Azokban a pillanatokban dőlt el, mi szeretnék lenni: hajrálány. Az ovónők felfigyeltek zene iránti érdeklődésemre, tudásomra, ezért néhány lemezkiadónak megmutattak. Sok "híres" gyereklemez borítóján szerepeltem, mind kiskoromban, mind 14 éves koromban. Az iskolában sokat tanultam, sportoltam. A szeretetem a tanulás iránt 3. osztályban csökkent. Maradt a sport. Minden új dolgot meg akartam tanulni, így akár éjjel is gyakoroltam. Apám menő üzletvezető, ezért mindent megvett, mit én kértem, ezért egy egész edzőterem állt rendelkezésemre, mely pár háznyira áll tőlünk(még most is). Sokan könyörögtek mind apámnak mind nekem, hogy hadd menyjenek be portolni ők is. Mivel szüleim észrevették,hogy nagy összeget is képesek kifizetni egy óra sportolásért tornatermemben megnyitották, mint a Bridget Sport(azért Bridget, mert szerettem volna, ha azt a nevet adják nekem a Brigette helyett). Természetesen a kereset 48 %-át én kaptam meg, mint zsebpénzt. Mikor nagyobb lettem, anyámék odaadták nekem a pénzemet, mely már több mint 100.00 dollárt jelentett, hogy már az én tulajdonomban áll hivatalosan is, és vigyázzak rá, ne költsem el egyszerre, mert lehet hogy ez még fontos lesz. Az általános iskolában 8. osztályban én lettem a legmenőbb csaj, mivel az alakom tökéletes, az arcom szép, pénzem pedig sok volt. A gimnáziumban bekerültem a pom-pom csapatba, zongorára, gitárra jártam, valamint külön órákon hárfa-tanfolyamra jártam, melyet egy év alatt befejeztem: nem volt már mit tanítani. Jegyeim nagyon rosszak voltak, ellentétben a pasiügyekben. Pom-pom bajnokságokon sok különdíjat megnyertem, mellyel már 3 polca betelt a szobámban, 2 polc a nappaliban. Néha-néha eljárok szépségversenyekre, melyeket meg is nyerek. Év végén bálkirálynő lettem, a pom-pom csapat engem választott meg következő vezetőjének, a football csapat kapitányával jártam, és én voltam a sulitévében a bemondó. Nyáron pasimmal elmentünk nyaralni Párizsba, ahol minden látnivalót megnéztünk, és maradt időnk a szórakozásra is. Küldtek egy levelet a suli előtt 1 héttel, hogy elbocsátottak. Ez azért történt meg, mert nem akartak rossz tnulókat az iskolában látni. Nekem nagyon rossz jegyeim voltak. Szüleim büntetésként a Trinity Collage-be irattak be. Nagyon kiborultam mikor megkaptam a hírt. Gondolom ez is az a bentlakásos iskola ahol kolesztársakkal kell élni, és a szobánkat meg kell osztani. Nem várom az iskolát, mert most alakult a legjobban az életem, erre kirúgnak. A napokban jött a hír, hogy van egy bátyám, akiről nem tudtam, ugyanis szüleim lemondtak róla, mert túl fiatalnak érezték magukat gyerekvállalásra. Most ő is ebbe a gimiszerűségbe fog velem járni, csak humán szakra iratkozott fel.

Szem szín: - zöldesbarna
Haj szín: - szőke
Kinézet: egy csillogó szemű lány, melynek íriszében elhatározottság, gyengédség, művészi lélek, aki sokszor álmodozik. Ruhaviselete kedvétől függ, de általában nem olyan összeállítás, mint a botrányhősként ismert színésznőké. Haját kiengedve hordja,és gondolkodik róla,hogy beletesz melírcsíkokat. Sokszor van úgy összefogva a haja,mintha le lenne vágva.

Tehetség: ha énekel, olyan mintha az angyalokat hallanák, hegedűzik hobbiszinten; zongora, hárfa, gitár, és dob tudását már a végsőkig fejlesztette, de szívesen tanul meg új dolgokat. Az Isten megáldotta sok dologgal, mi a művészet szakon nagyon jól jönne, és elgondolkozott azon, mi lenne ha inkább arra a szakra menne, nem pedig zenére, de meggondolta magát, mert attól hogy festészeti tehetségét elrejtette, nem biztos, hogy most jött el az ideje megmutatni a nagyvilágnak.
Jellem: Általában kedves,belül vidám, kívül komoly arckifejezése van. Szeret viccelődni, szabad idejében szívesen olvasgat minden témakörben. Az idegeneknek igyekszik megnyílni, ezért könnyen barátkozik. Nagyon szereti a popot, és a komolyzenét. Az emo embereket nem tartja nagyra, mert nem érti, minek költenek el annyi pénzt hajfestésre, új ruhákra, tetoválásokra, és piercingekre, ha néhány tragédia érte. Szeret párkapcsolatban lenni,nem bírja ki, ha nincsen pasija, mert egyedül érzi magát.Ilyenkor adományozik szeretetszolgálatoknak és boltoknak(persze csak a megfelelő ruhák/cipők kiválasztása után) .Szereti ha valami nem egyszerű, hanem fel van "túrbózva" , ezért ha megjelenik egy új telefon, azt megveszi, mert nem akar semmiről se lemaradni.
Titok:
Unokatestvére gyilkosság áldozatává lett, és saját maga is ölt embert egyszer
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
 
Katja Cooker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katja Cooker
» Josephine Faith, Blair Miscreant, Amelia Mezzon és Katja Cooker szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Karakterek :: Zene szak-
Ugrás: