Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mirabella Brightmore

Go down 
SzerzőÜzenet
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Mirabella Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Mirabella Brightmore   Mirabella Brightmore EmptySzomb. Jan. 09, 2010 1:21 pm

Idézet :
Név: – Mirabella Alice Guinivere Brightmore
Becenevév: – Bella, Bells, Ala, Blonde
Születési idő/hely: - 1989. November 1. Washington : Vancouver
Nem: - nő
Kor: – 17
Szexuális beállitottság: - Heteroszexuális
Család: Apa: Logan Brightmore – ügyvéd
Anya: Juliette ( Cará) Brightmore (elhunyt)
Testvér: Adelheide Brightmore 19 éves
Vagyon: - 4
Szak: - Művészet
1989-ben születtem Vancouver-ben a Brightmore család második gyermekeként. Már volt egy, két éves testvérem, Adelheide, akin látszott hogy szívesebben maradt volna egyke hisz már kiskoromban is csak púpnak látott a hátán. Amint 5 éves lettem és kiderült hogy jók a zenei készségeim a szüleim azonnal elkezdtek különböző zeneórákra hordani. Aztán balett és egyéb órák. 11 éves koromban már két hangszeren játszottam és szépen balettoztam, valamint imádtam verseket és dalokatni.Mondhatni csodálatos életem volt,egyedül Adelheide utálatát és féltékenységét kellett elviselnem, mert a nővérem sosem szeretett engem. Egy idő után rájöttem hogy azért mert ő , világéletében arra vágyott hogy balettozhasson de nem volt hozzá elég kecses és hajlékony. Engem is egy nevezetes, jó iskolába küldtek apám gazdag ügyvéd volt, vagyis alig volt olyan amit nem engedhettünk meg magunknak. Az iskolába azonnal meglátszott hogy nem az a reál típus vagyok amihez a család többi tagja tartozott, apám nem is erőltette.Az iskolában a legtöbb emberrel jóban voltam ahogy öregedtem a fiúk érdeklődését is felkeltettem de nem akartam még kapcsolatokba bonyolódni így nagy részükkel nem is foglalkoztam. Mikor 16 éves lettem anyám egyszer csak eltűnt. És soha többé nem jött vissza. Egy ideig hitegettek hogy nyaralni ment és hamarosan visszajön de én akkor már rég belenyugodtam hogy anyám bizonyára meghalt. Nem is gondoltam rá hogy él, hiszen el sem tudtam képzelni hogy milyen oka legyen egy anyának elhagyni két lányát, és a férjét.Onnantól kezdve mind az iskolai eredményem mind a viselkedésem romlott, elzártam magam a külvilágtól és a könyvekhez menekültem. Lassan a jegyeimet sikerült kijavítanom de továbbra is hűvös és távolságtartó voltam mindenkivel. Ezt az állapotomat kihasználva Adelheide különböző pletykákat terjesztett rólam, amikben nem sok jóindulat mutatkozott meg. Aztán jött a végső lépése. Eltüntetni engem, ezért azt hazudta az apánknak hogy folyamatosan vágom az ereimet és hogy gyógyszereket szedek. Apánk okos ember volt de mindig is jobban bízott az öregebb lányában, így könnyen elhitte neki a valótlan dolgokat. Jobbnak látta ha a Trinity Collage-ben folytatom a tanulmányaimat. Nem volt erőm sem kedvem vitatkozni vele így elfogadtam a döntést. Eleinte a szakok miatt voltak kisebb összetűzések mert apám nem igazán támogatta a művészeti pályafutásomat de végül is a választásom mégiscsak a művészeti szakra esett.
Szem szín: - kék
Haj szín: - Szőke
Kinézet: Törékeny, tündérszerű, alacsony és nagyon csinos. Első blikkre úgy néz ki mint egy márványszobor. De néha még másodikra is. Hosszú hullámos szőke hajú lány átható mandulavágású szemekkel. Öltözködésére nem igazán ad, míg másik órákat töltenek a tükör előtt ő csak magára kap valamit és már kész is. Ennek ellenére mindig jól öltözött és tetszetősen fest.
Tehetség:Remek verseket és novellákat ír. Gyönyörű szoprán hangja van de nem szeret emberek előtt énekelni.
Jellem: Többnyire nyugodt és békés és kedves de nem szükséges senkitől sem félteni. Kissé olyan mint valami méreg… nem valami gyors de azért több mint biztos hogy halálos. Már ha az a cél , de nincsenek tömeggyilkos hajlamai. Elég lényegre törő, nem igazán szeret fecsegni. Sokszor úgy tűnik mintha nem is lennének érzései, pedig csak nem mutatja ki őket. Nagyon szeret pofákat vágni és néha gúnyos megjegyzésektől sem riad vissza.
Titok: Ha az anyja élne akkor sem akarná többet látni.
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
 
Mirabella Brightmore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mirabella Brightmore
» Mirabella Brightmore és Juliette Delacour szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Karakterek :: Művészeti szak-
Ugrás: